Boyama Oyunu Trenler

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.6 MB
  • Version 4.08
  • Dil İngilizce
  • Firma Coloring Games
Çocuk gelişimi için çok faydalı olan bu oyunu siz de çok beğeneceksiniz.

  Hem kız hem de erkek çocuklarının birden ilgisini çekebilecek özelliklere sahip bu boyama oyunu hem çok eğlenceli hem de çok faydalı.  Bu oyun ile çocuklar kendilerini çok rahat hissedecekler. Çocukları verimli zaman geçirmeye teşvik eden bu mükemmel oyun anne ve babaları da mutlu etmektedir. Çünkü bu boyama oyunu çocukların çok ilgisini çekecek. Bu boyama oyununun görselleri çoğunlukla trenler oluşturmakta. Bu da hem kızların hem de erkeklerin ilgisini çekmekte. Özellikle 3-6 yaş arası çocukları etkileyecek olan bu trenler farklı boy ve görünüme de sahip. İşte çocukları ve sizi memnun edecek oyun sizlerle.

 Çocuklarınıza bir şekilde destek olmak istiyorsanız bu oyunu onlara göstermelisiniz. Çocukların eğlenceli zaman geçirerek yepyeni şeylerle karşılaşmasını sağlamak sizin ellerinizde. Bu tren boyama oyunu çocukların ellerindeki ince kasları geliştirerek onları okul hayatına hazırlamakta. Çocuklar boyama yaptıkça ellerindeki ince kaslar güçlenecek ve daha rahat yazı yazabilecekler. Önemli bir özellik olan el gelişimi çocukların ilkokula daha hazır bir şekilde gitmesini sağlayacak. Bu da onarın okula daha kolay alışmasını sağlayacak.

 Bu mükemmel oyun ile siz de çocuklarınızı mutlu edin. Hemen bu tren boyama oyununa sahip olun ve çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirerek bir şeyler öğrenmesinin zevkini yaşayın. Haydi şimdi tüm görev sizin üzerinizde. 

Daha Fazla Göster
Boyama Oyunu Trenler indir